Samodzielne zarządzenie serwerem

Standardowo usługa administrowana jest przez Tremark Sp. z o.o. Istnieje jednak możliwość posiadania pełnych uprawnień administracyjnych przez Klienta.

Designed by Storyset

Wiąże się to jednak z przejęciem pełnej odpowiedzialności za prawidłowość działania usługi i jej zarządzanie. Aby uzyskać pełne uprawnienia administracyjne, należy złożyć stosowny wniosek przez osobę umocowaną do reprezentacji firmy (listownie lub mailowo na adres: bok@tremark.pl). Przykładowa treść takiego wniosku znajduje się poniżej:

„W związku z posiadaniem usługi Bezpieczny Pulpit, wnioskujemy o udzielenie pełnych uprawnień administracyjnych do zarządzania usługą. Jednocześnie oświadczamy, iż mamy świadomość, że posiadając pełne uprawnienia administracyjne przejmujemy całkowitą odpowiedzialność za działanie usługi i zainstalowane w usłudze oprogramowanie. W przypadku wystąpienia problemów z usługą, każdorazowo ich rozwiązanie przez Tremark Sp. z o.o. zostanie rozliczone zgodnie z aktualnie obowiązującą stawką wsparcia Inżyniera IT (aktualny cennik znajdujący się na stronie https://itsky.cloud/cart/support-it/?id=239).”


Czy ten artykuł był przydatny?

mood_bad Nie 0
mood Tak 0
visibility Wyświetlenia: 697