Bezpieczne Dane, czy Bezpieczne Dane SQL?

 

W naszej ofercie proponujemy dwie odrębne usługi o różnym przeznaczeniu - Bezpieczne Dane i Bezpieczne Dane SQL.

Designed by Vectorjuice

Bezpieczne Dane

Jest to przestrzeń na Twoje pliki, zdjęcia, foldery. Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom proponujemy stały dostęp do Twoich plików niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Jednocześnie wciąż aktualizujemy sprzęt i oprogramowanie, aby Twoje dane były zabezpieczone na najwyższym poziomie.

Menu


Informacje o Swojej usłudze znajdziesz klikając "Zakupione Usługi", a następnie "Bezpieczne Dane". Aby nie musieć pamiętać o regularnym opłacaniu usługi, wybierz "Automatyczne Przedłużanie"


Designed by freepic

Bezpieczne Dane SQL

w odróżnieniu od wyżej opisanej usługi, Bezpieczne Dane SQL to przestrzeń na Twoje aplikacje. Możesz na naszym serwerze uruchomić np. Swój program księgowy, czy każdą inną aplikację korzystającą z bazy danych. Ogromną zaletą naszego rozwiązania jest dostępność tej usługi np. przy pracy zdalnej. W tej usłudze udostępniamy bardzo szybkie dyski, dzięki czemu aplikacje działają bez opóźnień i zacinania się. Podobnie jak w Bezpiecznych Danych zapewniamy najnowsze rozwiązania mające na celu ochronę Twoich danych.

Również o tej usłudze informacje znajdziesz klikając "Zakupione Usługi", a następnie "Bezpieczne Dane". Aby nie musieć pamiętać o regularnym opłacaniu usługi, wybierz "Automatyczne Przedłużanie"Czy ten artykuł był przydatny?

mood_bad Nie 0
mood Tak 0
visibility Wyświetlenia: 1492