Jak wygląda standardowa kopia zapasowa?

Naszym standardem jest codzienne wykonywanie kopii zapasowej (jeden raz dziennie, bez historii).

Jesteśmy świadomi, jak ważne są Twoje dane oraz ich bezpieczeństwo. Dlatego automatycznie wykonujemy dla Ciebie kopię zapasową, która jest w ramach standardowej usługi i nie generuje dodatkowych kosztów.

Należy jednak pamiętać, że standardowa kopia zapasowa pozwala na przywrócenie danych tylko z poprzedniego dnia. Jeśli chcesz mieć większe możliwości w zarządzaniu kopią bezpieczeństwa, w tym dostęp do archiwalnych kopii, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty Bezpiecznej Kopii.

Kopie zapasowe przechowywane są na dedykowanych do tego bezpiecznych magazynach danych.

Klient nie ma obecnie możliwości zarządzania kopią zapasową, nie może m.in jej samodzielnie odtworzyć. W związku a tym, aby odtworzyć zasoby z kopii zapasowej należy utworzyć zgłoszenie. Możliwe jest odtworznie całego systemu lub pojedynczych plików.

Kopie zapasowe wykonywane są w późnych godzinach nocnych i dotyczą wszystkich zasobów klienta dla usługi Bezpieczny Pulpit oraz VPS (Windows oraz Linux).

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub chcesz aktywować Bezpieczną Kopię, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia technicznego poprzez utworzenie zgłoszenia.


Czy ten artykuł był przydatny?

mood_bad Nie 2
mood Tak 6
visibility Wyświetlenia: 12388