Czym jest Tremark Cloud?

 

Usługa Tremark Cloud jest to miejsce na Twoje pliki, zdjęcia, kontakty telefoniczne itp.
Jest ona kompatybilna ze środowiskiem 
Windows, iOS, Android oraz Linux.

Podstawową funkcjonalnością jest dostęp, przechowywanie, udostępnianie i współdzielenie plików w chmurze. Ale to nie wszystko. Tremark Cloud jest rozwiązaniem kompleksowym, a o jego użyteczności można przeczytać więcej w artykule o funkcjonalności.Czym_Jest


Dostęp do niej jest możliwy z każdego miejsca na świecie pod warunkiem, że masz dostęp do Internetu.
Oprócz aplikacji mobilnych i klienta stacjonarnego można podłączyć dowolne inne oprogramowanie obsługujące protokoły WebDAV/CalDAV/CardDAV dla TC - Tremark Cloud. 
Dodatkowo masz kontrolę nad tym, gdzie znajdują się Twoje dane.


Dane

 

 

Z usługi Tremark Cloud można korzystać nie tylko przez komputer stacjonarny lub laptop, ale dostępna jest również wersja na urządzenia mobilne. Dokładny opis obu możliwości znajdziesz w linkach poniżej artykułu lub klikając: Windows lub Android. Obie wersje zawierają pełną funkcjonalność.
Mało tego! Chmura pozwala na przesyłanie oraz udostępnianie plików czy zdjęć, jak również równoczesną pracę zespołu nad kluczowymi dokumentami. Pełną kontrolę nad usługą zyskasz poprzez powiadomienia na telefon lub email. Zapoznaj się z naszą OFERTĄ już teraz i dołącz do grona zadowolonych użytkowników, korzystających mega-funkcjonalnej usługi.

Może skorzystasz również z naszych innych rozwiązań, dzięki którym rozwiązania IT w Twojej firmie będą szybkie, bezpieczne i nowoczesne - zapraszamy na naszą stronę uslugi.tremark.pl


Aplikacje


Czy ten artykuł był przydatny?

mood_bad Nie 1
mood Tak 0
visibility Wyświetlenia: 807